Please select your page
 

Akua Marin Catering, 2009 yılında başlayan altyapı çalışmalarını  tamamlayarak faaliyete geçmiştir. Kurulduğumuz günden bu yana hedefimiz; her zaman daha iyi bir firma profili çizerek, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve toplu yemek sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmaktır. Bizi diğer firmalardan ayırt eden en önemli özelliğimiz ise, Türkiye’nin en gelişmiş üretim, kontrol ve sistem mühendisliği uygulamalarını sektöre başarıyla entegre ederek, amatör olan sektörü bakış açısı olarak üst seviyelere çıkarmamızdır Endüstriyel yemek sektörünün gereklerine uygun, teknik donanımlı, sağlıklı ve hijyenik bir alt yapıya sahip firmamız, Türkiye'nin lider kuruluşlarına hizmet etme yarışında ilerlemektedir.

Taşıma yemeğin yanı sıra, okul şantiye, fabrika gibi çeşitli kurum ve kuruluşların yemek ihtiyaçlarını karşılaması için yerinde üretim, servis ve sonrası hizmetlerin organizasyonunu yapmaktadır.

Hazır yemek üretiminde; hazırlık aşamasından, nihai tüketim noktasına kadar ki süreçte, denetim, yönlendirme, profesyonel ekip anlayışı ile hareket etmekte olan firmamız siz sayın müşterilerimizin sınırsız memnuniyetini sağlamak için üretim yapmaktadır. Amacımız karın doyurmak değil "sağlıklı ve dengeli beslenme" olmalıdır. Bunun için "lezzet-yaşam-sağlık" sunuyoruz.

Müşterilerimizin iş faliyetlerine uygun, enerji ve kalori ihtiyaçları hesaplanarak gıda mühendisleri tarafından hazırlanan yemek menüleri aylık üretim planlamaları ile müşterilerimizin hizmetin sunmaktadır.